Wieczór panieński w Spa

Wieczór panieński to wyjątkowa zabawa w damskim gronie, którą zazwyczaj organizuje świadkowa przyszłej panny młodej przed jej ślubem. Aby impreza była niezapomniana, warto pomyśleć o oryginalnym prezencie dla niej, jakim może być weekend w Spa. Masaże, zabiegi relaksacyjne oraz kąpiele to propozycje, z których ucieszy się każda kobieta.

Pomysł na prezent dla panny młodej

Wieczór panieński w Spa to pomysł, aby na chwilę uciec od często bardzo stresujących przygotowań do ślubu. Propozycji ofert konkretnych ośrodków odnowy biologicznej można szukać na stronie internetowej z oryginalnymi prezentami na różne okazje, jak: prezentmarzen.com. Placówki Spa często proponują swoim gościom specjalne pakiety, które pozwalają w kameralnym gronie cieszyć się wspólnie chwilą relaksu i wyciszenia.

Zabiegi relaksacyjne i upiększające

Podczas wieczoru panieńskiego przyszła pani młoda i jej przyjaciółki mogą korzystać z szeregu różnorodnych zabiegów, które relaksują i odprężają. Do najpopularniejszych z nich nalezą masaże ciała, np.: gorącymi kamieniami, czekoladą, olejkami eterycznymi, pałeczkami bambusa czy miodem. W ośrodkach Spa wykonuje się również peelingi, manicure, pedicure, zabiegi wyszczuplające i szereg odżywczych i ujędrniających terapii na twarz oraz całe ciało.

Strefa wellness

W strefie wellness panie mogą do woli korzystać z saun, np.: parowej, suchej czy aromatycznej. Jacuzzi, czyli niewielki basen z hydromasażem i ciepłą wodą, to idealne miejsce na relaks i rozmowy z przyjaciółkami. Na terenie ośrodków znajdują się także groty solne, gdzie wdychając zdrowy jod można poczuć się jak nad morzem. Ciekawym miejscem jest również grota śnieżna. To pomieszczenie, w którym panuje ujemna temperatura. Grota ze śniegiem jest idealnym miejscem do odpoczynku zaraz po skorzystaniu z sauny lub łaźni. Ponadto szybka zmiana temperatury poprawia przepływ krwi, wzmacnia odporność, pozytywnie oddziałuje na przemianę materii, a także rozluźnia mięśnie. W czasie pobytu w strefie wellness można pływać w basenach i korzystać z wodnych masażerów, np. stóp, pleców czy brzucha.

Zobacz także: Energylandia jako pomysł na weekend dla całej rodziny