Oryginalny prezent dla fanów motoryzacji

Jazda Lamborghini Galardo jest wspaniałym prezentem dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy na równej nawierzchni. Godzinna przejażdżka quadem po leśnym terenie to oryginalny podarunek dla osób lubiących jazdę po bezdrożach. Jazda motocrossowa to natomiast prezent skierowany dla fanów jednośladów.

Jazda Lamborghini Galardo – rozrywka dla fanów szybkich aut

Kierowcy siadający za stery Lamborghini Galardo czują niesamowity przypływ emocji. Pojazd ten osiąga ponad 300 km/h, a do „setki” przyspiesza w mniej niż 4 sekundy! Przejazd odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym o nawierzchni, która umożliwia wykorzystanie maksymalnego potencjału z samochodu. Podczas podróży obok kierowcy będzie czuwał doświadczony instruktor, który przebył tę trasę tysiące razy. Będzie on dawał podpowiedzi uczestnikowi odnośnie wykorzystania maksimum mocy z pojazdu. Dzięki temu klienci wyzwalają ogromne pokłady adrenaliny. Trudno bowiem znaleźć bardziej emocjonujące doświadczenie, niż jazda Lamborghini. Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Radom i Kamień Śląski to miasta, w których można skorzystać z tej niesamowitej atrakcji i przejechać się prawdziwym klasykiem. Jest to świetny pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji oraz osób lubiących adrenalinę.

Jazda quadem – przygoda w terenie

Dla każdego fana zabawy w terenie, jazda quadem będzie świetną rozrywką, którą zapamięta na długo. Pojazd ten ma dużą moc silnika i poradzi sobie z niejedną barierą. Przed rozpoczęciem jazdy, uczestnik poznaje teoretyczne podstawy mechaniki pojazdu oraz zasady bezpieczeństwa. Następnie siada on za kierownicę quada i przejeżdża wybraną trasę pod okiem instruktora. Uczestnik otrzymuje też w zestawie pełne ochraniacze na ciało, kask i rękawice. Atrakcja trwa godzinę, podczas której jeździ się wśród leśnych terenów, pomiędzy przeszkodami i różnym typem nawierzchni. Niekiedy trzeba poradzić sobie w błotnistym podłożu lub żwirze. Dzięki temu osoba za sterami czuje się jak podczas wyścigu Paryż-Dakar. Jazda quadem po leśnym terenie jest wspaniałym prezentem dla fanów jazdy po bezdrożach.

Jazda motocrossowa – przygoda na dwóch kółkach

Dla fanów jednośladów świetnym prezentem będzie ekstremalna jazda motocrossowa. Uczestnik ma okazję spróbować swoich sił na naturalnym torze usypanym z gliny, piasku i ziemi. Są to idealne warunki do brawurowej jazdy. Motocross to lekka maszyna przystosowana do jazdy terenowej, więc osiąga na niej dużą prędkość na nierównym podłożu. Organizatorzy zapewniają uczestnikowi kompletny sprzęt ochronny na wypadek upadku. Jest to więc idealny prezent dla miłośników motoryzacji i dwóch kółek.