Techniki uwodzenia

Jak poderwać dziewczynę? Pierwsze kroki

W tym artykule poświęcę „trochę” liter na zagadnienie, które wywołuje wyzwania dla dużej ilości facetów. Dziś, co raz bardziej doskwiera nam samotność. Wszystko niby jest fajnie, lecz może Ci brakować tej drugiej osoby. W końcu chciałbyś zacząć budować coś trwałego. Oczywiście to tylko jedna z dróg. Możesz również zastanawiać się jak poderwać dziewczynę, żeby się dobrze bawić. Tak czy siak będziesz potrzebował wiedzy dotyczącej uwodzenia kobiet, więc na niej się skupmy.

Czy to takie trudne?

Zacznijmy od tego, że podryw nie jest trudny. Wymaga kilku umiejętności i trochę wytrwałości, aby je zdobyć. Właśnie, dlatego nie wszyscy wiedzą jak poderwać dziewczynę. Pomijają tą wiedzę i idą na żywioł. A to bez sensu. Uwodzenie wymaga wykonania kilku kroków, które dadzą Ci efekty. Przejdźmy, zatem do konkretnych sekwencji.

Jak poderwać dziewczynę na wygląd?

Powinieneś zwróć uwagę na swój wygląd. Kobiety lubią facetów zadbanych. Nie chodzi tutaj o to żebyś został modelem, lecz o to abyś był podstawowo ogarnięty. Higiena, ręce, odpowiedni styl, czystość ubrań itd. Są to podstawy, lecz warto mówić o rzeczach oczywistych. „Jak wyglądasz, takie osoby przyciągasz”. Większość kobiet na początku zwraca uwagę na wygląd, styl, smak. Pamiętaj o tym.

Jak zagadać do dziewczyny?

Tekst otwarcia, bo właśnie tak nazywam pierwsze zdanie wypowiedziane do kobiety, powinien zainteresować. Nie podam Ci w tym artykule gotowych tekstów otwarcia. Dlaczego? Ponieważ sądzę, że warto abyś znał zasady, a nie gotowe „produkty”. Wówczas zawsze będziesz unikalny.

Pierwsze zdanie musi zainteresować i  zaciekawić. Pamiętaj, że kobiety myślą, mówią i żyją emocjami. Powinieneś użyć słów zaintrygowałaś mnie, zainteresowałaś. Jeżeli widzisz kobietę, która ci się podoba. Zobacz, jaki szczegół w jej ubraniu, włosach, urodzie, jest dla Ciebie interesujący. Dołóż do tego słowa zaintrygowałaś mnie bo … dlatego chcę Cię poznać … i gotowe! Takich otwieraczy można tworzyć na pęczki.

Kolejna grupa to Teksty, które doskonale rozgryzają problem. Zawsze na początku podkreślasz urodę danej kobiety, następnie dokładasz: dlatego, chcę Cię poznać. Proste i skuteczne. Możesz również na początku użyć komplementu dotyczącego tak na prawdę czegokolwiek. Im jest coś bardziej szczegółowego lub osobistego, tym bardziej wywrze odpowiednie wrażenie.

 Następna grupa otwieraczy to teksty negujące. Jesteś piękna ale … i tutaj używasz negacji na przykład … ale powiedz mi co jeszcze sobą reprezentujesz. Niech kobieta wie, że i owszem jest piękna, lecz to Cię do końca nie interesuje. Ona pomyśli „w końcu facet, który nie leci na moje cycki”, a Ty sprawdzisz czy ona potrafi zgrzeszyć inteligencją. Takie teksty otwarcia to prosty schemat. Najpierw komplementujesz urodę, strój, smak (coś zewnętrznego), następnie używasz, lecz lub ale i pytasz o jej umysł. To bardzo przydatna grupa.

Jak poderwać dziewczynę i o czym z nią rozmawiać?

Tutaj wielu facetów się „wykłada”. Często nie wiedzą jak „pociągnąć” rozmowę. Jeżeli nie wiesz jak poderwać dziewczynę, to bądź naturalny, w tym co robisz. To sprawdza się najlepiej. Zawsze dobrze się „sprzedaje”. Jak być odpowiednio naturalnym? Juz tłumaczę. Po dobrym tekście na początku warto abyś przeszedł na tematy, które Cie ciekawią. Zapytaj jak się tu znalazła, czy często bywa w tym klubie, skąd jest. Możesz również zadawać niestandardowe i dziwne, lecz trafne pytania. Zapytaj czy często jej się to zdarza (takie spotkania), dlaczego spodobała się Tobie (niech będzie zdziwiona), spytaj czy długo szykuje się na imprezę. „Pomiędzy” delikatnie komplementuj ją. Nie, wprost, lecz jakby stwierdzając fakt. Na przykład: „Masz ciekawie ścięte włosy. Rzadko się zdarza, żeby kobieta dobrała dobrego dla niej fryzjera”. Bądź pewny siebie. I nie martw się nie potraktuje Cię jak dziwaka.

Pierwsza randka – o czym należy pamiętać?

Po tak poprowadzonej rozmowie kwestia jak poderwać dziewczynę staje się prostsza. Kiedy już chwilę porozmawiałeś możesz zabrać ja na parkiet czy na kawę. Kończąc spotkanie bez sekundy zawahania, wyjmij telefon i podaj jej mówiąc: dobrze mi się z Tobą rozmawia podaj mi do siebie kontakt to spotkamy się ponownie.

Następnie dzwonisz i zapraszasz ją na spotkanie. Randka nie powinna być standardowa. Kawa kino odpada. Dobre są spacery w ciekawe miejsca lub wspólny wypad na kartingi a później na lekką kolację. Ważne abyś zaskoczył i żeby ona czuła się swobodnie. Jeżeli chcesz ją zabrać na kartingi to uprzedź, żeby wzięła ze sobą wygodne buty, lecz nigdy nie zdradzaj co będziecie robić. Podstawy jak poderwać dziewczynę ukazałem wyżej. Teraz kolej na Ciebie zacznij działać.

2 komentarze

  • Michał

    Mam problem, że nie potrafię podtrzymać zainteresowania dziewczyny. Umiem zagadać ale po dłużej chwili to flow rozmowy gdzieś umyka. Nie wiem co z tym zrobić.