Śliniaki skip hop – rzecz potrzebna każdemu bobasowi

Maluchy to bardzo słodkie stworzenia. Jednak potrafią też dać popalić, zwłaszcza podczas karmienia. Wówczas pokarm ląduje wszędzie, tylko nie w ustach dzieciątka. Efekt tego jest taki, że rodzic musi go przebierać kilka razy dziennie, a sterta prania rośnie błyskawicznie, co generuje koszty (proszek, woda, płyn do płukania i zmiękczania tkanin, energia elektryczna).

 

Praktyczne, bezpieczne i eleganckie

 

Na szczęście istnieje sposób, by ograniczyć nieco te negatywne konsekwencje procesu karmienia. To śliniaki Skip Hop, które nakłada się pod brodę malca.

Ship Hop to uznany w środowisku rodzicielskim dostawca artykułów dziecięcych. Poza ślinikami produkuje także m.in. torby dla rodziców, plecaczki, zabawki, pojemniki na żywność. Cały asortyment tego nowojorskiego przedsiębiorstwa spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, a do tego odznacza się nowoczesnym designem. Przedmioty Skip Hop, w tym jego śliniki, są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne.

O śliniakach Skip Hop opiekunowie wypowiadają się w samych superlatywach. Ten kawałek materiału powstrzyma jedzenie przed wędrówką w niepożądane miejsca, czyli ubranie bobasa. Przedmiot nie zajmuje wiele miejsca – ze spokojem zmieści w torebce, jaką mama zabiera ze sobą na spacery z maluchem. Dzięki temu śliniakowi dziecko nie pobrudzi się nawet podczas karmienia poza domem. Większość artykułów tego typu jest wyposażona w rzepy i regulację rozmiaru.

Warto wspomnieć, że wyroby Skip Hop nie posiadają niebezpiecznych dla zdrowia maluchów substancji, w tym ftalanów, polichlorku winylu.