Pomysły na prezent na osiemnastkę

Urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Jednak niektóre rocznice przyjścia na świat są szczególne. Do takich należy ta osiemnasta. Pod wieloma względami ma magiczny charakter. Jej uczczenie wymaga się niezwykłych podarunków.

Coś absolutnie wyjątkowego

 

Ukończenie 18 lat oznacza, że wkraczamy w świat dorosłości. Ma to swoje dobre i złe strony. Skupmy się na tych pierwszych.

Człowiek pełnoletni może więcej. Teoretycznie może robić, co mu się podoba (w granicach prawa i innych norm społecznych). Nie musi pytać o zgodę, by np. wypić piwo, obejrzeć film dla dorosłych. Nie musi chodzić do szkoły ani pracy. Może spać do południa, imprezować na okrągło. Ma też wstęp do wielu lokali rozrywkowych. Może brać udział w widowiskach zarezerwowanych tylko dla pełnoletnich.

Mając 18 lat, można też brać udział w wyborach powszechnych – tego dnia nabywa się czynne prawo wyborcze, czyli prawo do głosowania na kogoś. Z wyjątkiem wyborów prezydenckich zyskuje się też bierne prawo wyborcze, czyli możliwość kandydowania na jakieś stanowisko, np. radnego, posła, senatora, wójta.

Taka okazja wymaga zatem niezwykłego prezentu. Głupio kupować osiemnastolatkowi kwiaty, perfumy, czekoladki i inne tego typu wyświechtane rzeczy. Na 18. urodzinach nigdy nie jest nudno. W związku z tym podarunek też nie może być sztampowy. To byłoby pójcie na łatwiznę, a przecież zależy nam na osobie, która zaprosiła nas na to szczególne party. Nie można wręczyć jej byle czego. To byłoby nieeleganckie.

Osiemnastka wymaga wyjątkowego prezentu. No właśnie. Tu pojawia się problem. Jaki prezent na osiemnastkę kupić? To pytanie zadaje sobie całkiem sporo ludzi – młodszych i starszych. Ci pierwsi wcale nie mają łatwiej. Choć z racji na przynależność do tego samego pokolenia, mogą znać upodobania solenizanta, który bardzo często jest ich rówieśnikiem, to w praktyce też mają problem z wyborem czegoś naprawdę fajnego.

Pomysłów na niezapomniane prezenty na osiemnastkę poszukajmy w serwisie superprezenty.pl. To portal, który umożliwia zakup podarunków na różne okazje. Jeśli interesują nas akurat 18. urodziny, to odpowiednią będzie sekcja z takimi właśnie prezentami. Ci, którym nie chce się szukać, mogą kliknąć na link http://www.superprezenty.pl/na-specjalne-okazje/prezenty-na-18-stke.

Co tam znajdą? Mnóstwo koncepcji na podarki, które dostarczą fantastycznych przeżyć i wielu pozytywnych emocji. Znajdzie się coś dla lubiących aktywność fizyczną, dobrą zabawę, szybkie samochody, smaczne jedzenie, adrenalinę, relaks, wysublimowane smaki. Są też bony na warsztaty, kursy, szkolenia, sesje treningowe rozwijające przeróżne umiejętności i zdolności. Nie brakuje voucherów na zabiegi upiększające.

Jeśli zatem szukasz prezentowych – niekoniecznie osiemnastkowych – inspiracji, odwiedź superprezenty.pl. Bez trudu znajdziesz coś odpowiedniego na każdą okazję.